• Ammonium Carboxy Methyl
 • hidroksietil Celuloza
 • Speciale Carboxymethyline celuloza
Mirë se vini në faqen tonë të internetit

Pra, pse Somes

Si prodhues globale profesional të ethers celulozës
 • 10 vite

  10 vite

  Ne kemi qenë në operacion për më shumë se 10 vjet. Ne jemi të përkushtuar për produkte të cilësisë dhe mbështetjen e konsumatorëve.
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Tona të sigurimit të cilësisë të produktit, koncesione të çmimeve, ndonjë pyetje në lidhje me produktet, Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.
 • Best-në-klasë Garanci

  Best-në-klasë Garanci

  Shërbimi ynë ofrimit të klasit të parë ju do të keni ata të dorëzohen në çdo kohë dhe në çdo vend.
 • OEM

  OEM

  Cilësinë e produkteve tona është e barabartë me cilësinë e OEM-së, për shkak se pjesët tona kryesore janë të njëjta me furnizuesit OEM.

Rreth nesh

Shandong Somes Biotechnology Co., Ltd. is located in dongying economic and technological development zone of shandong. Which is a high-tech enterprise specializing in the research, development, production and sales of water-soluble polymer composite materials. The factory covers an area of 60,000 square meters, with more than 200 employees and 2 production bases. The annual production capacity is 30,000 tons. Products include sodium carboxymethyl cellulose (CMC), polyanionic cellulose (PAC), ammonium carboxymethyl cellulose (ACMC), hydroxypropyl methyl cellulose (HPMC) and hydroxyethyl cellulose (HEC). Cellulose ether series products…

 • Shandong Somes Bioteknologji Co, Ltd
 • Shandong Somes Bioteknologji Co, Ltd

hetim

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.