• Ammonium Carboxy Methyl
 • хидроксиетил целулоза
 • Специјални карбоксиметил целулоза
Добредојдовте на нашата веб-страница

Па зошто накои

Како што светската професионална производител на целулоза етери
 • 10 години

  10 години

  Ние сме биле во операција за повеќе од 10 години. Ние сме посветени на квалитетни производи и поддршка на корисниците.
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Нашиот квалитет на производот, цена отстапки, било какви прашања во врска со производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • Најдобар во Класа Гаранција

  Најдобар во Класа Гаранција

  Нашата услуга испорака првата стапка ќе мора да ги предаде во секое време и на секое место.
 • OEM

  OEM

  Квалитетот на нашите производи е еднаков квалитет OEM, бидејќи нашите основни делови се исти со OEM снабдувач.

за нас

Shandong Somes Biotechnology Co., Ltd. is located in dongying economic and technological development zone of shandong. Which is a high-tech enterprise specializing in the research, development, production and sales of water-soluble polymer composite materials. The factory covers an area of 60,000 square meters, with more than 200 employees and 2 production bases. The annual production capacity is 30,000 tons. Products include sodium carboxymethyl cellulose (CMC), polyanionic cellulose (PAC), ammonium carboxymethyl cellulose (ACMC), hydroxypropyl methyl cellulose (HPMC) and hydroxyethyl cellulose (HEC). Cellulose ether series products…

 • Шандонг накои биотехнологија копродукции, ООД
 • Шандонг накои биотехнологија копродукции, ООД

Анкетната

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.